Dermalex krem nedir? Dermalex kullananlar, eczane fiyatı, yorumları

Dermalex kremleri, 108 TL ile 160 TL arasında değişen bir fiyat aralığına sahiptir. Bu içeriğimizde dermalex krem nedir, dermalex krem kullananlar tarafından paylaşılan kullanıcı yorumları & şikayetleri ile birlikte dermalex eczema kremin ne olduğunu okuyacaksınız.

Dermalex krem nedir?

Dermalex, birçok cilt tipine özel geliştirilmiş ve cildi pürüzsüzleştiren, onaran bir tür kremdir. Dermalex’in yüz ve göz çevresi için geliştirilen özel formülü ile cildinizi 24 saate kadar nemli tutabilir, daha parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dermalex’in hassas göz çevresi kremi sayesinde, göz çevresini nemlendirerek cilt dengesini korur. Pure Balance kremi, yüzünüzde leke oluşumunu engelleyerek korumaya yardımcı olur. Birçok türde kremleri olan Dermalex ile alakalı yorumları okumadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Dermalex krem faydaları nelerdir?

Dermalex’in faydaları arasında şunlar yer alıyor:

 1. Cildi pürüzsüzleştirir.
 2. Yaşlanmayı azaltmaya yardımcı olur
 3. Yüzdeki ince çizgileri azaltır.
 4. Cildin parlamasını sağlar.
 5. Kemodojenik olmadığından gözenekler tıkanmaz.
 6. Güzel bir kokusu vardır.

Dermalex krem nasıl kullanılır?

Özellikle kadınlar tarafından çok tercih edilen dermalex kremleri ile alakalı kullanımının nasıl olduğunu merak edenler için şunları söyleyebiliriz.

Genellikle geceleri, yüzünüzü temizledikten sonra ince bir tabaka halinde masaj yapılarak cilde yedirilir. Bu işlemi sabahları uyandığınız zaman da yapabilirsiniz. Genellikle 24 saat boyunca etkisi devam ettiğinden aynı gün içinde bir daha uygulamanıza gerek yoktur.

Dermalex eczanelerde satılıyor mu?

Şu anda sadece internette satılan dermalex ürünleri, eczanelerde satılmıyor. İnternetten birçok internet sitesinden 160 TL’ye dermalex krem sahibi olabilirsiniz. Tabii Dermalex’in birçok ürünü olduğundan fiyat listesini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Dermalex Sensitive Balance Hassas Likit Yüz Kremi 50 ml: 120 TL
 • Dermalex Pure Balance Dengeleyici Yüz Kremi 50 ml: 160 TL
 • Dermalex Sensitive Balance Hassas Göz Çevresi Kremi 15 ml: 120 TL
 • Dermalex Pure Balance Yenileyici Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml: 108 TL
 • Dermalex Sensitive Balance Hassas Micellar Yüz Temizleme Jeli 200 ml:108 TL
 • Dermalex Pure Balance Pürüzsüzleştirici Yüz Kremi 50 ml: 160 TL

Dermalex Eczema Krem nedir?

Bu ürünler ile Dermalex onarım cilt bakım krem Ekzeme Steroiden – 30 g  ürünü arasında bir bağlantı var mı bilmiyorum fakat bizim burada anlatmaya çalıştıklarımız egzema kremleri değildir. Sizler dilerseniz bu krem ile alakalı görüşlerinizi de ismini belirterek yorum yazabilirsiniz.

 

Dermalex kullanıcı yorumları

Son zamanlarda oldukça popüler olan bu ürünler ile alakalı, kullanmış olanlar yorumlarını paylaşarak kullanmak isteyenlere yardımcı olabilirler. Aşağıda paylaşılan dermalex krem yorumları, size fikir vermesi açısından oldukça değerlidir. Siz ne düşünüyorsunuz? Kullanmaya değer bir ürün müdür?

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir