Cinsiyet değiştirmiş biriyle birlikte olur musun? Onunla evlenir misin?

Cinsiyet değiştirmiş biriyle evlenmek hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu tartışma konusunda insanlar cinsiyet değiştirmiş erkekler & kadınlar ile ilişki ve evlilik hakkında yorumları paylaşıyorlar.

Gerek türk toplumu gerekse dünyadaki çoğu ülke cinsiyet değiştirme olayına alışamadı. Aslında bu konuda tartışmak istediğimiz ana tema “Cinsiyetini değiştirmiş biriyle birlikte olur musun? Neden?” olacaktır.

Özellikle Amerika, Avrupa gibi ülkelerde LGBTQ+ bireyler bu ülkelerin belli başlı bölgelerinde rahatlıkla yaşayıp, hayatlarını sürdürüyorlar. Türkiye’de de “Lezbiyen” veya “Gay” diye tabir edilen LGBTQ bireylerden çok insan var.

Fakat bizim buradaki sorumuz bu bireylerle birlikte olup olmamak değildir. Konu yanlış anlaşılmasın diye böyle bir kısa açıklama yapmak istedim.

Sorumuz Erkek doğup, sonradan kendi iradesiyle cinsiyetini değiştirip Kadın olmuş. Ya da tam tersi Kadın doğmuş fakat kendini kadın gibi hissetmeyip sonradan Erkek olmuş kişilerle evlenme olayıdır.

Birkaç cümle ile bu durumu cevaplamak ister misiniz? Yapacağınız yorumlarda gerçek isimlerinizi kullanmak zorunda değilsiniz. Takma isimler tercih edebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Cinsiyet değiştirmiş biriyle tanışıyor musunuz?

Çevrenizde cinsiyet değiştirmiş kimse var mı?

EVET

Var birileri.

HAYIR

Hiç kimse yok.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Fahriye says:

    Böyle bir şeyin düşüncesi bile korkunç geliyor bana. Düşünsene arkadaş, daha önce kadın olan biri şimdi erkek olmuş ve ben onunla erkekmiş gibi evleneceğim. Çocuk yapabilir mi bilmiyorum ama kesinlikle böyle bir şey istemem. Tasvip etmem.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir