Ceren Yaldız kimdir? Kaç yaşında? Telefon numarası, Boyu, Kilosu

Google News

Türk tiktok fenomenleri arasında son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla önde olan Ceren Yaldız ile alakalı bu yazımda yaptığım araştırmalar neticesinde ceren yaldız kimdir, gerçekte ceren yıldız kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı? Hakkında ortaya atılan hamile iddiaları doğru mu gibi sorulara cevap vereceğim. Konuyu uzattıkça uzatmanın manası yok diyerek, konuya dalıyorum.

1 Ceren Yaldız kimdir?

CEREN YALDIZ

Ceren Yaldız, 6 Şubat 2002’de Bursa’da dünyaya geldi. Henüz küçük yaştayken yetim kalan ünlü fenomeni annesi büyüttü. Z kuşağı olarak bilinen 2000’li yıllarda doğan neslin içinde neşet ettiği bu dönemin en büyük fırsatlarından olan sosyal medya sayesinde Ceren Yaldız, yaptığı paylaşımlar nedeniyle milyonlarca kişiye ulaştı.

2 Tiktokta 7 Milyondan fazla takipçisi var!

2 Haziran 2021 itibariyle TikTok’ta 7 buçuk milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Yaptığı videolar sayesinde kısa sürede milyonlarca takipçiye ulaşan Ceren Yaldız, şu sıralar Youtube’a ağırlık vermiş görünüyor.

Youtube üzerinde de yaklaşık 827 bin takipçisi bulunuyor. Bu iki platformda bu kadar popüler olan birisinin Instagram’da da fenomen olmaması mümkün değildir. Yine bugün baktığım zaman IG üzerinde 1 milyon 639 bin 642 takipçisi bulunuyordu.

3 Ceren Yaldız kaç yaşında

Ceren Yaldız ve siyah köpek resimleri

Yukarıda zaten doğum tarihini paylaşmıştım. Basit bir matematik yaparak ceren yaldız kaç yaşında sorusunun cevabına ulaşabiliriz. Bugün itibariyle 19 yaşında olan ünlü fenomenin boyu ise 1.68 metredir. Burcu: Kova. Kilosu: 58 kg.

Sevgilisi: Bilinmiyor. Daha doğrusu kendisi sevgilim yok diyerek, tek işinin takipçileri ile ilgilenmek olduğunu söylüyor. Bir zamanlar kürşat juan ile sevgili oldukları iddia ediliyordu ama bu arkadaşlıktan öteye gitmemiş bir ilişkidir.

4 Ceren Yaldız’ın telefon numarası

Ceren Yaldız makyajsız resimleri
Ceren Yaldız resimleri

Bu konuda yaklaşık 2 yıl önce bir instagram sayfasında Ceren’in telefon numarasını paylaşarak, ifşa etmişlerdi. Kendisinin de ifade ettiği üzere her gün yüzlerce, binlerce kişi tarafından arandığı için herkese yetişemiyor, bu nedenle uçak moduna almak zorunda kaldım diyor.

Siz de takdir edersiniz ki böyle bir şeyin paylaşılması zaten uygun olmaz. Tiktok’da 7 buçuk, IG’de 1.6 milyon takipçisi olan bir kişinin telefon numarası her yerde olmaz zaten. Bu arada sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

5 Ceren Yaldız Hamile mi?

ceren yaldiz resimleri
ceren yaldiz resimleri

İlginç bir şekilde ortaya atılan ceren yaldız hamile iddiaları ile alakalı hiç bir doğruluk payı olmadığını belirtmek istiyoruz. Bu sadece bazı internet sitelerinin ziyaretçi çekebilmek adına yapmış olduğu asparagas haberden başka bir şey değildir.

Bu arada birçok internet sitesinde Ceren Yaldız’ın Antalya’ya taşındığı söyleniyor. Kendisi bunun doğru olmadığını, taşındığı yerin de İstanbul olduğunu söylüyor.

Ceren Yaldız hakkında en çok merak edilenler

Sizler de yukarıdaki videoyu izledikten sonra ünlü fenomen hakkında daha fazla bilgiye sahip olacaksınızdır. Konuyla alakalı yorumlarınızı paylaşmayı lütfen unutmayınız. Yanlış bilgiler paylaşmışsam bunları da yorum alanından belirtebilirseniz çok memnun olurum. Şimdilik hoşçakalın.

MURAT KILIÇ / SEDUCO.NET

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Yapılmış

  1. Emine says:

    Ceren Yaldız’ın şu anda Tiktok takipçi sayısı 8.8 milyon, Instagram takipçi sayısı 1.6 milyon olmuş. Kıza bak ya. Nasıl yapıyorlar bunları anlamıyorum.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir