Bugüne kadar izlediğiniz en iyi dizi hangisidir? En güzel Türk dizileri!

En iyi dizi hangisi anketi. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi dizisi ile alakalı yorumları topluyoruz. Şimdiye kadar binlerce dizi yayınlanmıştır. Bu dizilerden en çok beğendiğiniz diziyi nedeniyle birlikte yorumlar mısınız?

Türkiye’nin en iyi dizisi hangisidir?

Şimdiye kadar yüzlerce hatta binlerce Türk dizisi çekildi. Kimisi bir iki bölüm yayınlandıktan sonra kimisi de 10 yıl ekranlarda kaldıktan sonra final yaptı.

Şahsen vurdulu kırdılı dizileri severim. Tek başıma olsam izlerim. Fakat çoğu zaman çocuklarımla birlikte oturduğumdan dolayı her diziyi / filmi izleyemiyorum.

Bu nedenle hem bir kaynak olması adına hem de bilmediğim, izleyemediğim dizileri izleyebilmek adına sizlerden izlediğiniz en iyi ve seviyeli dizilerin isimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.

Mesela en güncel dizilerden bir tanesi “Gönül Dağı”. Şu anda izlemeye devam ediyorum. Çocuklarım izlerken acaba açık-saçık bir sahne gelecek mi ya da biri küfürlü konuşacak mı diye düşünmüyorum. Biliyorum ki dizi de böyle bir şey yok.

Bunun dışında sizin izlediğiniz seviyeli diziler hangileridir? İlla ki ailecek izlenecek diziler olmasına gerek yok tabii fakat en beğendiğiniz, en iyi türk dizisi dediğiniz dizi veya dizileri paylaşırsanız sevinirim.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir