Bim 24 Aralık katalogu 15 adet elektronik ürünler listesi ve yorumları

Google News

BİM’de 24 Aralık 2021, Cuma gününden itibaren satılacak olan elektronik ürünlerin listesini sizler için derledik. Polosmart, Kumtel, Fakir, Starcom, Naturalove gibi markaların ürünlerini çok uygun fiyatlara bim mağazalarından temin edebilirsiniz.

Ürünlerin sınırlı sayıda olduğunu lütfen unutmayınız. Bazı mağazalarda yoğun talep nedeniyle ürünler tükenebilir. Bu arada ürünler ile alakalı sayfanın altındaki kullanıcı yorumları bölümünden ürünle alakalı yorumları veya memnun kalmadıysanız şikayetleri dile getirebilirsiniz.

1 POLOSMART Vakumlu Siyah Nokta Temizleyici

Siyah noktaları temizleme, cildi pürüzsüzlestirme, akneleri giderme, sivilceleri azaltma, yuzdeki yag oranini azaltma gibi ozellikleri vardır. Ürünün 6 farklı başlığı bulunuyor. Satış fiyatı 59,90 TL’dir. Üründen en iyi randımanı alabilmek için duş aldıktan sonra veya cildinize 5 dakikalık sıcak havlu tuttuktan sonra kullanınız. Mümkün mertebe kuru cilde uygulamayınız. Polosmart vakumlu siyah nokta temizleyici kullanıcı yorumları sayfanın altındadır. Yorumları inceleyiniz.

2 POLOSMART Kirpik Kıvırma Cihazı

Polosmart kirpik kıvırma cihazı, Bim’de 24 aralık 2021’den itibaren satılacak ürünlerden biridir. Ürün ile alakalı kullanıcı yorumları sayfanın altındadır. Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayınız. Özellikleri görselde belirtilmiştir. Satış fiyatı 69,90 TL’dir. Şimdiden alacak olanlara hayırlı olsun.

3 NATURALOVE Yüz Temizleme Seti

Su geçirmeyen bu yüz temizleme seti 12 pamuktan ve masaj başlığından oluşmaktadır. Satış fiyatı 69,90 TL olup, su geçirmez özelliğe sahiptir. Sayfanın altında bulunan naturalove yüz temizleme seti kullanıcı yorumları alanından görüşleri okuyabilirsiniz.

4 POLOSMART Hızlı Oje Kurutucu

Polosmart markasının hızlı oje kurutucu cihazı 59,90 liraya satılıyor. 3 adet AAA pil ile çalışıyor. Pakette pil bulunmuyor. Ayrıca pil satın almanız gerekiyor. Tek motorlu vantilatör var içinde. UV ışığı yardımıyla ojeleri kurutmaktadır. Kalıcı oje kurutma özelliği olduğu söyleniyor. Oje kurutma süresi ise 30 saniye diye belirtilmiş.

5 POLOSMART Işıklı Tırnak Bakım Seti

Polosmart ışıklı tırnak bakım seti 79,90 TL’ye satılıyor. Hem elde hem de ayakta kullanılabilir. 2 farklı yöne dönebilen başlığıyla 2 farklı hız ayarı bulunuyor. Bu ürün için de 2 adet AA pil gerekiyor. Günlük kullanım için uygun olan polosmart ışıklı tırnak bakım seti LED ışığıyla sizin de hoşunuza gidecektir.

6 FAKİR Cam Baskül

7 DYNAMIC Yüz Epilasyon Cihazı

8 NATURALOVE Göz Çevresi Masaj Aleti

9 HEIFER Saç Kurutma Makinesi

10 FAKİR Saç Düzleştirici

11 FAKİR Saç Maşası

12 PHILIPS Epilatör

13 STARCOM Aroma Difüzörü ve Hava Nemlendirici

14 KUMTEL Siyah Cam Set Üstü Ocak

15 KUMTEL Çift Taraflı Isıtıcı

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir