Barbaroslar Şahsenem kimdir? Gerçek adı nedir? Kaç yaşında?

Özge Özkaplan kimdir? Barbaroslar dizisi şahsanem gerçek adı nedir? TRT'nin en beğenilen dizilerinden barbaroslar oyuncuları arasına katılan şahsanem kimdir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında, nereli, biyografisi, boyu ,kilosu ve merak edilen diğer bilgileri sizler için derledik..

Barbaroslar şahsenem kimdir?

Barbaroslar dizisi TRT’nin en çok izlenen yapımlarından biridir. Milyonlarca liralık projeye her hafta yeni oyuncular dahil oluyor. Bu hafta dahil olan oyunculardan biri de Şahsanem karakteridir. Birçok kişi barbaroslar şahsanem kimdir diye merak ediyor. Bu içeriğimizde detayları okuyabilirsiniz.

Barbaroslar’da bir Şahsanem karakteri!

Özge Özkaplan, Barbaroslar dizisinde Kılıç Bey’in kızı, Şahin ile Şahbaz’ın kız kardeşleri Şahsenem karakterini canlandırmaktadır.

Gözü kara bir denizci olan Şahsenem, deryalarda hayatını sürdürmekteydi. Fakat abisi Şahbaz ile birlikte içlerinde büyüttükleri kin ve nefret onlara hiçte hoş olmayan işler yaptırmaktadır.

Özge Özkaplan kimdir?

Doğum tarihi 1989 olan Özge Özkaplan, birçok internet sitesinde 1991 yılında doğmuş gibi lanse ediliyor. Yanlış bilgilerin olduğu internet ortamında lütfen her sitedeki bilgiye doğrudur diye yaklaşmayın. Buna şu anda içinde olduğunuz Seduco.net de dahildir.

Ankara’da dünyaya gelen Özge Özkaplan, Bilkent Üniversitesi İktisat Fakültesi, İşletme bölümünden mezun olarak bitirdi. Daha fazla bilgiye ulaşmak için özge özkaplan kimdir bağlantısına tıklayınız.

Özge Özkaplan’ın sevgilisi kimdir?

Özge Özkaplan’ın sevgilisi Yusuf Çim olup, o da kendisi gibi oyuncudur. Aynı zamanda sanatçı, manken ve sunucudur. Yakışıklı bir adam. Mutluluklar dileriz. 2019 yılında birlikte olan çiftin birlikteliği devam ediyor.

Özge Özkaplan’ın Oynadığı Diziler

Henüz oyunculuk kariyerinin başında olan Özge Özkaplan, İşletme bölümünden mezun olduktan sonra hep yapmak istediği meslek olan oyunculuk hayalini gerçekleştirmek için oyunculuk eğitimleri almaya başladı. İşte özge özkaplan oynadığı diziler:

  • Çalınmış Hayatlar
  • Kalbimin Sultanı
  • Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı

Özge Özkaplan’ın Sosyal Medya Hesapları

Instagram’ı aktif olarak kullanan Özge Özkaplan (@ozgeozkaplan), bugüne kadar 254 paylaşım yaparak 32 bin takipçiye ulaşmıştır.

Bunun yanında Twitter’da 2011 yılından beri aktif olan @ozgeozkaplan 8534 tweet paylaşmış ve 2839 kişi tarafından takip ediyor.

Bir facebook profili de bulduk ama kendisi tarafından mı yoksa fanları tarafından mı yönetiliyor emin olamadık.

Özge Özkaplan’ın Barbaroslar dizisindeki performansını nasıl buldunuz?

Şahsanem karakterini sevdiniz mi?

Evet, harika!

Hayır, beğenmedim!

Daha iyi olabilirdi!

Şahsenem karakteri ile alakalı yorumları unutmayın

Şimdilik bizim barbaroslar dizisi şahsanem karakteri ve onu canlandıran özge özkaplan ile alakalı söyleyeceklerimiz bu kadar olup, sözü sizlere bırakmak istiyoruz. Yorumlarınızı alalım lütfen.. 🙂

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Hamza Aslan says:

    Ulan kötü karakter filandı ama güzeldi, iyiydi. Özge Özkaplan’ın diziden ayrılması şaşırttı beni. Şahsi kanaatim Şahbaz’ın yakalanıp, Şahsenem’in de pişman olup taraf değiştireceği yönündeydi fakat olmadı. İlginç.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir