Barbaroslar 24. bölüm neden yayınlanmadı? Yeni bölüm ne zaman?

Barbaroslar 24. bölüm bugün neden yayınlanmadı? Bu soruyu biz de sizler gibi merak ettik ve araştırmaya başladık. Laf aramızda barbaroslar dizisinin sıkı takipçisiyim. Bu hafta barbaroslar neden yok diye soranlar için işte detaylar.

Barbaroslar 24. bölüm bugün neden yok?

TRT’nin efsane tarih dizilerinden Barbaroslar 17 Mart 2022’de yayınlanmadı. Milyonlarca takipçisi olan dizi ile alakalı bir açıklama yapılmazken herkes barbaroslar bu hafta neden yok diye merak eder oldu.

Malumunuz olduğu üzere bugün Regaip kandili. TRT’de regaip kandili programı münasebetiyle yayın akışında bir değişiklik oldu. Barbaroslar 24. bölüm yayınlanması gerekirken onun yerine kandil özel programı koyuldu.

Dizi final yapmadı tabi. Daha İlyas’ın, Oruç’un şehitliklerini göreceğiz, sonrasında Hızır Reis’in Kaptan-ı Derya olduğu günleri göreceğiz vs.. önümüzde daha çok zaman var yani. Eğer dizi ekibinde yorgunluk olmazsa, en az 3 sezon devam edeceğini düşünüyorum.

Barbaroslar 24. bölüm ne zaman?

Yeni bölümün fragmanı Youtube’da paylaşıldı. Orada yer alan bilgiye göre barbaroslar 24. bölüm, 24 mart Perşembe günü kendi saatinde yayında olacaktır.

Yeni bölümde, fragmandan anladığımız kadarıyla Oruç Reis’in esareti devam ediyor. Gabriel ise Hızır’ın kıvrak zekasıyla esir ediliyor. Tabii ki bir takas söz konusu olacaktır. Takasta -görüldüğü kadar- haçlılar Oruç’u vermek istemiyor fakat Gabriel’in canı ve esareti söz konusu olduğundan dolayı Oruç Reis’i vermek zorunda kalacaklar.

Öte yandan İlyas’ın düştüğü oyun nedeniyle bütün ailesi ona sırtını dönmüş durumda. Tabii İlyas’ın bu hale gelmesinde eşi Esma’nın da payı büyüktür. Esma kendisini sürekli kışkırtarak, onu dolduraşa getirerek makam, mansıp hayalini düşürdü aklına. O da Osmanlı’nın gönderdiği makam sevdalısı Mesih Paşa’nın payını unutmamak lazım..

İşin neticesinde İlyas bir şekilde affedilecek fakat bakalım nasıl bağlayacaklar. Çünkü daha birlikte cenk etmeye devam edip, şehadet şerbetini içecektir.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Seduco Haber says:

    Şimdiye kadar Barbaroslar’ın yeni bölümünün yayınlanmaması veya yayından kaldırılmasıyla alakalı bir bilgi paylaşılmadı. Bu durumda önümüzdeki Perşembe, Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi, kaldığı yerden devam edecektir. İYi seyirler.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir