Astor Turizm şikayet hattı

Şanlıurfa'nın birkaç otobüs firmasından biri olan Astor Turizm ile alakalı müşterilerin yaşamış olduğu sorunlar, problemler bu başlıkta tartışılıyor. Siz de "astor turizm şikayet" veya "astor şikayetleri nereye yapılır" diye soruyorsanız, bu içerik size yardımcı olabilir.

Astor turizm şikayetleri nereye yapılır?

Astor Turizm, 20 yılı aşkın bir süredir Şanlıurfa’dan Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenleyen bir turizm firmasıdır. Son model araçları, kaliteli hizmeti ile Urfalı vatandaşların büyük beğenisini kazanmış durumda.

Hizmete başladıları günden bu yana özellikle 2+1 rahat koltuklar nedeniyle tercih edilen firma, Türkiye’nin sayılı otobüs firmalarından biridir. Merkezi Şanlıurfa’da olan firmanın şubeleri İstanbul, Ankara, Adana, Gaziantep, Antalya ve hemen her ilde bulunmaktadır.

Tabii her güzelde bir kusur olacağı gibi zaman zaman Astor turizm ile alakalı bazı sorunlar da yaşanmıyor değil. Bu başlık altında, bu gibi problemlerin devam etmemesi için insanlar yaşadıkları sorunları diğer astor müşterileri ile paylaşıyorlar.

Bu sitede yapacağınız yorumların çözüme kavuşması garanti edilmez. Seduco.net bir haber sitesi olup, lütfen çözüm aradığınız astor turizm şikayetlerinizi Şikayetvar.com veya firmanın kendi istek, öneri ve şikayet hattı üzerinden buraya tıklayarak dile getiriniz.

Bu arada az önce Google’da urfa astor şikayetleri diye arama yaptım. Google’da toplamda 361 yorum yapılmış ve bu yorumların ortalaması 5 üzerinden 3.6’dır. Fena değil gibi. Tabii yine de yaklaşık yüzde 30 bir memnuniyetsizlik durumu söz konusudur. Siz ne düşünüyorsunuz?

Şahsen son zamanlarda pek seyahat etmediğimden dolayı hiç bir firmayı tercih etmemiş olsam da ilk başlarda İstanbul, Ankara, Adana seyahatlerimde ilk sırada tercih ettiğim bir firmaydı. Şu anda astor turizm çalışanlarının müşteriye karşı tutumu nasıldır, firmanın genel olarak hizmeti ne alemdedir bir şey diyemem.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir