Andropoz Ahu kimdir? Melissa Dilber instagram hesabı!

Netflix'in yeni dizilerinden Andropoz oyuncuları arasında belki de en dikkat çeken isimlerden biri de hiç şüphesiz dizideki Ahu karakteridir. Tabii kardeşi Asu karakterini de unutmamak lazım. Peki andropoz ahu ve asu kimdir? İşte detaylar...

Andropoz Ahu ve Asu Kardeşler!

Başrol oyuncuları arasında Engin Günaydın, Tamer Karadağlı, Derya Karadaş gibi isimlerin olduğu Andropoz dizisine ilgi gittikçe artıyor. Gerek dizinin konusu gerek oyuncularının performansı beğeni topluyor.

Dizideki her karakter ayrı bir başarı sergiliyor olsa da Ahu ve Asu kardeşlerin etkisi epey büyük. Tabir yerindeyse taş gibi kızlar.  Melissa Dilber’in 7 Ekim 1997’de Ankara’da dünyaya geldiğini biliyoruz.

Türkiye ile Amerika arasında gidip geldi. Ankara’da TED’i bitirdikten sonra New York’ta da eğitimine devam etti. Şu anda bildiğim kadarıyla Türkiye’ye kesin dönüş yapmış gibi.

İkiz kardeşi Merih Dilber de kendisi gibi oyuncu. Daha önce rol aldıkları başka projeler var mı bulamadım.

Melissa Dilber’in instagram hesabını merak edenler için şuraya bırakıyorum @melissa_dilber

Kardeşi Merih Dilber’in hesabını takip etmek isterseniz de @merih_dilber bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Bu arada Merih isimini çok severim. 🙂 Her ikisine de kariyerlerinde başarılar dilerim. Sizler de Melissa ve Merih kardeşler ile alakalı görüşlerinizi birkaç cümle ile paylaşabilirsiniz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Yapılmış

  1. İlker says:

    Şimdi bunlar ikiz ya bence Melis yani ahu daha çekici görünüyor. Elbette ki kardeşi Merih de güzel bir kadın ama nedense çekicilik yönünden Melis daha bir çekici göründü bana. Başarklar dilerim.

  2. Osman says:

    Vallahi ikisi de fıstık gibi. Olmadı ki şöyle biri yanımızda. Özellikle sağdaki kız harika görünüyor.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir