Alelade Show neden yayınlanmadı? Bitti mi? Final mi yaptı?

Star TV'de yayınlanan Alelade Show bugün neden yayınlanmadı? Birçok kişi Doğu Demirkol'un sunduğu alalade show bitti mi neden yok bugün diye sormaya başladı. Bizler de sizler için alelade show neden yayınlanmadı diye araştırma yaptık. İşte detaylar..

Alelade show bitti mi?

Her cumartesi Star TV’de yayınlanan Alelade Show, bu hafta yayınlanmadı. Herkes alelade show bitti mi diye merak ederken sizler için detayları araştırdık. Oldukça başarılı olan Doğu Demirkol, geç de olsa hakettiği yere gelmeyi başardı.

Birçok kişinin severek takip ettiği programının yayınlanmaması insanlara acaba programı bitirdiler mi sorusunu sordurdu. Fakat olay biraz farklı.

Alelade show bitmedi. 15 Ekim 2022 cumartesi akşamı yayınlanmamasının nedeni Bartın’da meydana gelen maden kazasıdır. Ülkece yasta olduğumuz şu zaman diliminde eğlenmenin doğru olmadığı düşüncesiyle program yayınlanmadı.

Önümüzdeki hafta program kaldığı yerden devam edecektir. Programı bitirmediler. Final yapmadı. Sizlerde birkaç cümle ile alelade show programı ile alakalı yorumları paylaşmayı unutmayınız.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Yavuz says:

    Oh be bitti diye çok korktuk. Bu arada Bartın’da vefat eden emektarlar nedeniyle başımız sağolsun. Allah ailelerine sabır versin.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir