Adı Sevgi dizisi izleyici yorumları, şikayetleri ve görüşleri

Adı sevgi dizisi, ATV'de yayınlanan henüz 3 haftalık bir dizidir. Adı sevgi oyuncuları sağlam bir kadrodan oluşuyor. Bu yazımızda adı sevgi dizisi yorumları, adı sevgi izleyici görüşleri ve -varsa- şikayetleri paylaşılıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Adı sevgi dizisi yorumları

ATV’de yayınlanan Adı Sevgi dizisi ile alakalı bu içeriğimizde izleyici yorumları, şikayetleri ve görüşleri tartışılıyor. Birkaç hafta önce, 13 Mart 2022’de ilk bölümüyle yayınlanan adı sevgi dizisi, fedakar bir öğretmenin hikayesini anlatıyor.

Adı Sevgi dizisinin oyuncuları arasında Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş, Mert Doğan, Asya Kasap, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri, Hande Kaptan gibi isimler yer alıyor.

Bilmiyorum. Birçok proje gibi güzel başlayıp gittikçe hikayeyi batırmazlar umarım. Şimdilik iyi gidiyor gibi görünüyor. Reytinglerde ilerleyen zamanlarda nasıl sonuçlar elde edilir, bu dediğim gibi hikayenin gidişatına bağlı.

Uzun uzadıya burada gereksiz bilgi paylaşıp, değerli vaktinizi almak istemiyorum. Sizler adı sevgi dizisi ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum alanından paylaşmayı unutmayınız.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir